• top2
  • top3
  • top1
Szkolenia
Informacje
Biznesplany
Projekty unijne
Wdrożenia RODO
Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych
Pożyczki unijne - przygotowanie dokumentów
Konferencje
Ośrodek Mediacji
Regionalny Program Mentoringowy
Wynajem sali szkoleniowej
Wirtualne Biuro PP34Pobierz ofertę


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targi wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Przemysł jutra”, „Wnętrza przyszłości”
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2020 r. na targi: SYDNEY BUILD 2020, Sydney (Australia), odbywające się w dniach 19 - 20 marca 2020 r.

Publikujemy harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 na rok 2020.

Następny nabór wniosków dla przedsięwzięcia 2.1.1. Zakładanie nowej działalności gospodarczej odbędzie się w dniach 22 listopada - 6 grudnia 2019 r.
Wnioski należy składać bezpośrednio w biurze WLGD Kraina Lasów i Jezior w Lesznie

Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia – możesz go sprawdzić już od dziś
Od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT i VAT zapłacisz do urzędu skarbowego wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego. Swój numer mikrorachunku możesz sprawdzić już teraz w generatorze dostępnym na stronie podatki.gov.pl lub w dowolnym urzędzie skarbowym. Wystarczy podać swój numer PESEL lub NIP.

COMPETE IN „Konkurencyjne obszary poprzez internacjonalizację: konkurencyjność MŚP w zglobalizowanych regionach”
KOMUNIKAT PRASOWY NR 6 : Wielkopolska wymienia się doświadczeniami dotyczącymi wspierania internacjonalizacji MŚP z europejskimi regionami.

1 października 2019 r. wchodzi w życie świadczenie 500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji
które będzie wypłacane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Biuletyn Ambasady RP w Dar es Salaam dla firm potencjalnie zainteresowanych rynkiem afrykańskim, w tym głównie poniższymi krajami
aktualne informacje o uwarunkowaniach politycznych i gospodarczych krajów, będących w kompetencjach placówki tj. Tanzanii, Rwandy oraz Burundi


 dalej >> 


legalizacja

mtl

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)