• top1
  • top3
  • top2
Szkolenia
Informacje
Biznesplany
Projekty unijne
Wdrożenia RODO
Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych
Pożyczki unijne - przygotowanie dokumentów
Konferencje
Ośrodek Mediacji
Regionalny Program Mentoringowy
Wynajem sali szkoleniowej
Wirtualne Biuro PP34Pobierz ofertę


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
zapraszamy do PPNT na Dzień Informacyjny projektu „Innovation Coach”
Usłyszymy o poszukiwaniu szans na rozwój firmy, budowaniu innowacji i finansowaniu wdrożeń. Wydarzenie szczególnie cenne dla przedsiębiorców, którzy do tej pory nie korzystali z dotacji na działania B+R+I - 25 listopada 2019 Poznański Park Naukowo-Technologiczny (ul. Rubież 46)

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o. wraz ze Starostwem Powiatowym w Rawiczu zapraszają do udziału w cyklu konferencji
pn. „Możliwości rozwoju Samorządów i Przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju oraz WRPO 2014+” - 27.11.2019

Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia – możesz go sprawdzić już od dziś
Od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT i VAT zapłacisz do urzędu skarbowego wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego. Swój numer mikrorachunku możesz sprawdzić już teraz w generatorze dostępnym na stronie podatki.gov.pl lub w dowolnym urzędzie skarbowym. Wystarczy podać swój numer PESEL lub NIP.

w imieniu Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju zapraszamy na kolejne spotkanie biznesowe, tym razem poświęcone specyfice rynków Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii
Termin: 15 listopada 2019 r. w godzinach od 9:30 do 13:00 Miejsce: Sala Konferencyjna VF, ul. Szyperska 14, Poznań

COMPETE IN „Konkurencyjne obszary poprzez internacjonalizację: konkurencyjność MŚP w zglobalizowanych regionach”
KOMUNIKAT PRASOWY NR 6 : Wielkopolska wymienia się doświadczeniami dotyczącymi wspierania internacjonalizacji MŚP z europejskimi regionami.

Konkurs „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2019
Celem Konkursu jest promocja regionalnych przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania. Nagroda przyznawana będzie w formie finansowej i stanowić będzie wyróżnienie dla przedsiębiorstw w województwie wielkopolskim, które stworzyły nowatorskie rozwiązania (produkty i usługi) oraz wdrożyły je w praktyce. Dodatkowo Organizator Konkursu zapewni Laureatom Konkursu promocję w ramach międzynarodowych wystaw Marki Wielkopolski oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny pełny rok.

Jesteś przedsiębiorczy? Masz ciekawą inicjatywę? Zgłoś się do konkursu „Pomysł na Biznes”!
Zgłoszenia do konkursu osób, które planują udział w szkoleniach - Do 25 października 2019


 dalej >> 


zdz

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)