• top2
  • top3
  • top1

TARGI 2018


Szkolenia
Informacja
Biznesplan
Projekty unijne
Rekrutacja i Selekcja
Zatrudnianie niepełnosprawnych
Ochrona środowiska
Arbitraż i Mediacja
Eksport
Ochrona danych osobowych
Legalizacja dokumentów
Targi
Wynajem sali szkoleniowej
PromocjaPobierz ofertę


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Działa już e-platforma Zespołu Szkół Technicznych – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie
zapraszamy lokalnych przedsiębiorców do przesłania materiałów promocyjnych, prezentujących działalność firmy, ścieżek kariery, programów absolwenckich, systemów motywacyjnych oraz informacji nt. zawodów, w których najczęściej poszukiwani są pracownicy w danej firmie

Prosty i szybki sposób na złożenie zeznania podatkowego za 2017r.
Naczelni Urzędu Skarbowego w Lesznie zachęca do składania zeznań podatkowych za 2017r. w formie elektronicznej z wykorzystaniem możliwości jakie daje system e-deklaracje .

OTWARTY NABÓR na wystawiennicze stoisko regionalne wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Rozwój oparty na ICT” podczas wydarzenia International Conference on ICT for Development, Education & Skills
które odbędzie się w dniach 26-28 września 2018 r. w stolicy Rwandy, Kigali

Obowiązek JPK_VAT dla wszystkich przedsiębiorców
Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT) to zestaw informacji o zakupach i sprzedaży, który wynika z ewidencji VAT za dany okres. Przesyła się go wyłącznie w wersji elektronicznej, w określonym układzie i formacie, do 25. dnia miesiąca za miesiąc poprzedni.

Znamy FIRMY wyróżnione w XXIV edycji Konkursu PRACODAWCA-ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ oraz programu ZDOBĄDŹ DYPLOM PIP
Właściciciele firm, które wyróżniają się pod względem przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy, dbałości o pracowników spotkali się w leszczyńskim ratuszu.

Poszukiwani pracownicy dla firm w Turyngii Południowej z branż: metalowej, instalacyjnej, elektrycznej, gastronomicznej i hotelarskiej oraz zdrowia.

Od 2018 roku JPK VAT również dla mikroprzedsiębiorców


 dalej >> 


tdsk

program mentoringowy

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)