• top3
  • top2
  • top1
Szkolenia
Informacje
Biznesplany
Projekty unijne
Wdrożenia RODO
Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych
Pożyczki unijne - przygotowanie dokumentów
Konferencje
Ośrodek Mediacji
Regionalny Program Mentoringowy
Wynajem sali szkoleniowej
Wirtualne Biuro PP34Pobierz ofertę


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Konkurs „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku”
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego danego roku kalendarzowego załącznika nr 1 do Regulaminu " Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku" w Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie lub Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu.

Ruszyły nabory wniosków w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego na 2020

Dodatkowy termin rekrutacji - projekt "Rozwiń skrzydła w biznesie" (II tura) - 10 lutego 2020 roku, do godz. 12:00
Jesteś młodym przedsiębiorcą działającym krócej niż 2 lata? Możesz zyskać łącznie do 55.500 zł!

W imieniu Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie chcielibyśmy poinformować o uruchomieniu platformy Systemu Informacji Zawodowej SIZ pod nazwą celujwzawody.pl.
System Informacji Zawodowej (SIZ) to platforma umożliwiająca wymianę informacji pomiędzy uczniami, szkołami branżowymi i pracodawcami z obszaru Województwa Wielkopolskiego.

Nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targi LAOBUILD 2020 w Vientiane (Laos)
Nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2020 r. na targi wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Przemysł Jutra” i „Wnętrza Przyszłości”. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2020 r. na targach: LAOBUILD 2020 w Vientiane (Laos), odbywających się w dniach 11-13 czerwca 2020r., wpisanych w obszar Inteligentnej Specjalizacji: „Przemysł Jutra” i „Wnętrza Przyszłości”.

Nabór przedsiębiorstw na targi BIOMEDevice Boston 2020
Nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2020 r. na targi wpisane w obszary Inteligentnych Specjalizacji: „Nowoczesne technologie medyczne”, „Rozwój oparty na ICT” Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2020 r. na targi: BIOMEDevice Boston Featuring Design & Manufacturing, Boston (USA), odbywające się w dniach 6-7 maja 2020 r., wpisanych w obszary Inteligentnych Specjalizacji: „Nowoczesne technologie medyczne” i „Rozwój oparty na ICT”Więcej informacji

Nabór przedsiębiorstw na targi ConnecTechAsia, 9-11 czerwca 2020r., Singapur
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2020 r. na targach: ConnecTechAsia w Singapurze, odbywających się w dniach 9-11 czerwca 2020r., wpisanych w obszar Inteligentnej Specjalizacji: „Rozwój oparty na ICT”.


 dalej >> 


legalizacja

manhatan

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)