• top2
  • top3
  • top1

PZP


Szkolenia
Informacja
Doradztwo
Projekty unijne
Rekrutacja i Selekcja
Zatrudnianie niepełnosprawnych
Ochrona środowiska
Arbitraż i Mediacja
Pożyczki
Speed Business
Legalizacja dokumentów
Targi
Wynajem sali szkoleniowej
Reklama


Pobierz ofertęSerwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Departament Gospodarki informuje, że w dniach 11-13 września br. do Polski przyjedzie Misja Handlowa firm amerykańskich pod przewodnictwem wysokiego rangą przedstawiciela Departamentu Handlu USA.
Uczestnicy misji zatrzymają się w Warszawie i Krakowie a następnie odwiedzą Czechy.

Wsparcie finansowe na start w biznesie – PREFERENCYJNE MIKROPOŻYCZKI DLA MIESZKAŃCÓW WIELKOPOLSKI
Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości udziela wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej mieszkańcom województwa wielkopolskiego zamierzającym rozpocząć i prowadzić własny biznes, w tym bezrobotnym, pracującym oraz nieaktywnym zawodowo.

Staże zawodowe – atrakcyjne rozwiązanie dla pracodawcy i pracownika
Przedsiębiorco szukasz pracownika? Jest program stażowy, który pozwoli Ci pozyskać wyszkolonego pracownika na 3 miesiące całkiem za darmo. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Tankuj, rejestruj paragony i wygrywaj
Akcja edukacyjna Ministerstwa Finansów 1 stycznia 2017 r. zawitała na stacje benzynowe w całym kraju.

SKORZYSTAJ ! Targi AGROEXPO CORFERIAS, Bogota (Kolumbia), 13-23 lipca 2017 r.
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przedłuża nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2017 r. na targi wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”.

kolejny numer "ZUS dla BIZNESU"

Jest ryzyko, jest kontrola
Kontrole prowadzone przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych u płatników składek będą bardziej nacelowane na nieprawidłowości. ZUS będzie je prowadził w oparciu o przeprowadzoną analizę ryzyka.

 Poprzednie >>   << Następne 

Elka

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)