• top3
  • top2
  • top1Szkolenia
Informacje
Biznesplany
Projekty unijne
Wdrożenia RODO
Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych
Pożyczki unijne - przygotowanie dokumentów
Konferencje
Ośrodek Mediacji
Regionalny Program Mentoringowy
Wynajem sali szkoleniowej
Wirtualne Biuro PP34Pobierz ofertę

Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Jakie wsparcie z ZUS można uzyskać w ramach Tarczy Antykryzysowej
podsumowanie

Przedłużenie terminów na sporządzenie sprawozdań finansowych za 2020 r.
dla jednostek sektora prywatnego oraz organizacji non-profit - o 3 miesiące, jednostek sektora finansów publicznych - o 1 miesiąc

Miasto Leszno: zwolnienie z opłaty koncesji na sprzedaż alkoholu
Zwalnia się przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Miasta Leszna z opłaty II i III raty należnej w 2021 roku oraz przyznaje się zwrot II i III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży przedsiębiorcom, którzy wnieśli jednorazowo opłatę za 2021 rok do 31 stycznia 2021 roku.

Tarcza antykryzysowa - zmiany od 28 lutego 2021 r.
ZUS: Przedsiębiorcy z określonych branż mogą wystąpić o zwolnienie z opłacania składek za luty 2021 r. Będą też mogli skorzystać ze świadczenia postojowego maksymalnie trzykrotnie.

Rada Ministrów przedłużyła pomoc z tarczy branżowej na kolejny miesiąc
Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie przedłużające i poszerzające instrumenty wsparcia z tzw. tarczy branżowej o kolejny miesiąc. Z pomocy będą mogły skorzystać także firmy, które wykażą spadek przychodów w stosunku do września 2020 r. Przedsiębiorcy będą mogli także ubiegać się o postojowe, niezależnie od tego, czy otrzymali je w przeszłości.

Polski Fundusz Rozwoju przedstawił założenia programu Tarcza Finansowa PFR 2.0, którego celem jest pomoc finansowa dla polskich firm
Pomoc finansowa jest przeznaczona dla firm z 45 branż, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19 (uwaga! lista kodów PKD została zaktualizowana). REGULAMIN OGŁOSZONY !

Tarcza Antykryzysowa - brak możliwości ponownego otrzymania wsparcia w ramach nowych naborów wniosków
Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie informuje, że Wnioskodawca nie może ponownie otrzymać pomocy w ramach tego samego instrumentu „Tarczy Antykryzysowej", z którego zostało mu już udzielone wsparcie.

 dalej >>   << cofnij 

LEGALIZACJA

AWILUX

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)