• top1
  • top2
  • top3
Szkolenia
Informacja
Biznesplan
Projekty unijne
Rekrutacja i Selekcja
Zatrudnianie niepełnosprawnych
Ochrona środowiska
Arbitraż i Mediacja
Eksport
Ochrona danych osobowych
Legalizacja dokumentów
Targi
Wynajem sali szkoleniowej
PromocjaPobierz ofertę


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Znamy FIRMY wyróżnione w XXIV edycji Konkursu PRACODAWCA-ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ oraz programu ZDOBĄDŹ DYPLOM PIP

Właściciciele firm, które wyróżniają się pod względem przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy, dbałości o pracowników spotkali się w leszczyńskim ratuszu.

Z naszego regionu w konkursie "Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej" startowały tylko trzy firmy. Wszystkie otrzymały wyróżnienia okręgowego inspektora pracy w Poznaniu.

W kategorii firm zatrudniających do 50 osób:

W kategorii firm zatrudniających od 50 do 250 pracowników:

Program prewencyjny ,,Zdobądź dyplom PIP'' skierowany był do firm zatrudniających do 20 osób. Umożliwia zastosowanie zasad BHP w jak najprostszy i najtańszy sposób. Przedsiębiorcy przechodzą bezpłatne szkolenia z BHP i prawa pracy, podczas których otrzymują materiały edukacyjne i ,,narzędzia'' do wprowadzenia odpowiednich standardów w swoich zakładach. Mają na to pół roku. W tym czasie inspektorzy pracy służą im pomocą ekspercką. Później PIP przeprowadza w tych firmach audyt sprawdzający zastosowanie programu. Jeśli wypadnie pozytywnie, pracodawca otrzymuje dyplom potwierdzający dostosowanie firmy do zalecanych wymogów.

Dyplomy PIP za udział w programie otrzymały firmy:

źródło:www.leszno24.plPWSZ

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)