• top2
  • top1
  • top3

ukraina


Szkolenia
Informacje
Biznesplany
Projekty unijne
Wdrożenia RODO
Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych
Pożyczki unijne - przygotowanie dokumentów
Konferencje
Ośrodek Mediacji
WIelkopolski Sąd Arbitrażowy
Wynajem sali szkoleniowej
Wirtualne Biuro PP34Pobierz ofertę


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Platforma Ofert Pracy dla Uchodźców z Ukrainy

Wraz z organizacjami gospodarczymi z Wielkopolski uruchomiliśmy wygodną i bezpłatną Platformę, na której przedsiębiorcy mogą systematycznie udostępniać oferty pracy dla obywateli Ukrainy.

Oferty są weryfikowane i tłumaczone na język ukraiński, co pozwala przyspieszyć proces zatrudnienia i maksymalnie skrócić kontakt na linii pracownik – pracodawca.

Platforma jest udostępniana podmiotom niosącym pomoc Uchodźcom, samorządom oraz jednostkom odpowiedzialnym za koordynację pomocy Ukraińcom w regionie, jak również w Wielkopolsce. W ten sposób oferty pracy docierają bezpośrednio do organizacji oraz jednostek pierwszego kontaktu z Uchodźcami z Ukrainy.

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz umieścić ogłoszenie pracy na Platformie Ofert Pracy?
Kliknij w link https://wiph.pl/ukraina-formularz/ i wypełnij prosty formularz.

Jeżeli jesteś obywatelem Ukrainy i poszukujesz pracy, kliknij w link https://wiph.pl/ukraina-oferty/i zapoznaj się z ofertami na Platformie Ofert Pracy.


Wszystkich zainteresowanych pracą prosimy o bezpośredni kontakt z wyszczególnionymi na Platformie pracodawcami w sprawie omówienia szczegółów zatrudnienia. Nie pośredniczymy w uzyskaniu pracy.

OFERTY PRACY

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)