• top3
  • top2
  • top1
Szkolenia
Informacje
Biznesplany
Projekty unijne
Wdrożenia RODO
Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych
Pożyczki unijne - przygotowanie dokumentów
Konferencje
Ośrodek Mediacji
Regionalny Program Mentoringowy
Wynajem sali szkoleniowej
Wirtualne Biuro PP34Pobierz ofertę


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
RIPH organizatorem merytorycznym II WIELKOPOLSKIEGO KONGRESU GOSPODARCZEGO. 23 września 2019 — Konin, 25 września 2019 — Poznań

Jeżeli zależy Państwu na rozwoju wielkopolskiej gospodarki, chcecie podzielić się swoimi pomysłami, z tymi którzy razem z Wami tworzą gospodarczą siłę Wielkopolski, zapraszamy do udziału w Kongresie

II Wielkopolski Kongres Gospodarczy to wydarzenie zorganizowane z inicjatywy przedsiębiorców oraz dla przedsiębiorców. Jego celem jest utworzenie najszerszej regionalnej platformy wymiany doświadczeń i dyskusji na temat konkurencyjnego i innowacyjnego rozwoju wielkopolskiej gospodarki.

Kongres składać będzie się z wykładów i paneli dyskusyjnych, podczas których wystąpią doświadczeni specjaliści będący prelegentami na najważniejszych lokalnych i ogólnokrajowych wydarzeniach gospodarczych. Jednocześnie są to osoby odpowiedzialne za budowanie regionalnych strategii rozwoju oraz współpracę podmiotów funkcjonujących w obrębie lokalnych rynków.

Tematyka paneli to odzwierciedlenie realnych potrzeb zgłaszanych przez wielkopolskich przedsiębiorców. Wystąpienia i dyskusje zostaną poświęcone korzyściom, wyzwaniom i możliwościom stojącym przed lokalnymi firmami.

Istotą programu Kongresu jest wskazanie obszarów, w których wspólne działania przyniosą pozytywne rezultaty nie tylko dla przedsiębiorców działających w danym regionie, lecz także jego społeczności. Stworzenie platformy wymiany doświadczeń ma charakter długoterminowy - konsekwentne budowanie relacji ma za zadanie wyznaczać perspektywy rozwoju i tworzyć sposoby, by utrzymać go na dynamicznym poziomie.

Wydarzenie zakończy się przygotowaniem praktycznych rekomendacji w każdym z poruszonych obszarów tematycznych.

Inicjatorem spotkania jest Wielkopolska Rada Trzydziestu powołana przy Samorządzie Województwa Wielkopolskiego, w której skład wchodzi 30 przedstawicieli organizacji gospodarczych z Wielkopolski.

Tematy II Wielkopolskiego Kongresu Gospodarczego:
  • Działalność badawczo-rozwojowa wielkopolskich przedsiębiorstw
  • Edukacja dla gospodarki przyszłości
  • Gospodarka 4.0
  • Transformacja regionu. Korzyści dla biznesu
  • Procesy migracyjne a rynek pracy
  • Sukcesja w biznesie

Szczegółowy program II Wielkopolskiego Kongresu Gospodarczego- POZNAŃ KONIN

rejestracja


Poprzednia edycja 2018

BARTKOWIAK

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)