• top2
  • top3
  • top1
Szkolenia
Informacje
Biznesplany
Projekty unijne
Wdrożenia RODO
Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych
Pożyczki unijne - przygotowanie dokumentów
Konferencje
Ośrodek Mediacji
Regionalny Program Mentoringowy
Wynajem sali szkoleniowej
Wirtualne Biuro PP34Pobierz ofertę

Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Regionalny Program Mentoringowy jest projektem organizowanym we współpracy z firmą członkowską 4B Doradztwo Biznesowe

Powstał, aby wspierać przedsiębiorcze osoby z regionu w doskonaleniu ich umiejętności zarządzania firmą oraz rozwiązywaniu problemów biznesowych.

Program oparty jest na naturalnej potrzebie dzielenia się wiedzą, gdzie osoba z doświadczeniem – Mentor, bezinteresownie dzieli się nią z młodszą osobą – Mentee. Sformalizowanie tej relacji, wyznaczenie celów i sprecyzowanie oczekiwań Mentor – Mentee nazywa się mentoringiem.

Mentorzy, którzy współpracują przy realizacji Regionalnego Programu Mentoringowego to przedsiębiorcy z ponad 20-letnim doświadczeniem w biznesie, którzy chcą poświęcać swój czas, aby podzielić się z innymi wiedzą i doświadczeniem zdobytymi na przestrzeni lat. Są to osoby o rozwiniętych kompetencjach, charyzmie i godne zaufania. Mentorzy zostali wybrani spośród członków i sympatyków RIPH w Lesznie. Mentorzy w projekcie pracują pro bono.


legalizacja

manhatan

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)